Praca w MABK dla inspektora techniczno-budowlanego

Jesteśmy przekonani, że sukces jest zasługą zaangażowanych pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem oraz ambitnymi celami stawianymi przed naszą Spółką, poszukujemy osoby, która podzieli naszą pasję na stanowisku inspektora ds. techniczno-budowlanych.

WYMAGANIA:
⦁ wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne (mile widziani absolwenci kierunków technicznych),
⦁ wykształcenie średnie z trzyletnim doświadczeniem zawodowym oraz
uprawnieniami budowlanymi.

GŁÓWNE ZADANIA:
⦁ prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych,
⦁ dokonywanie rocznych przeglądów obiektów budowlanych,
⦁ nadzorowanie robót budowlanych,
⦁ sporządzanie kosztorysów budowlanych,
⦁ bieżące monitorowanie stanu technicznego budynków pod kątem m.in. instalacji gazowych, przewodów kominowych, etc.

OFERUJEMY:
⦁ umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
⦁ stabilność zatrudnienia.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@mabk.eu do 06.11 2020r.
Z uwagi na specyfikę procesu rekrutacji uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Miejską Administrację Budynków Komunalnych spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Ostródzie ul. Kolejowa 10, w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na i zapoznałem/am się z Klauzulą Informacyjną dla kandydatów, która znajduje się w zakładce “praca” na stronie www.mabk.eu”.