O nas

Miejska Administracja Budynków Komunalnych powstała w 1992r. i działała do końca 2010r. w formie zakładu budżetowego.
Od 01.01.2011r. zgodnie z ustawą o finansach publicznych przekształcono zakład w spółkę prawa handlowego o nazwie: MABK sp. z o.o. w Ostródzie, która kontynuuje działalność zakładu budżetowego.

MABK sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. To firma w pełni profesjonalna, która za główny cel działania przyjęła realizację  i zaspokajanie potrzeb i oczekiwań właścicieli nieruchomości.
Trzydziestoosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów – doświadczonych zarządców posiadających licencje zawodowe zarządcy nieruchomości, administratorów oraz inspektorów z uprawnieniami, traktuje swoją pracę z pasją, entuzjazmem oraz zaangażowaniem.
Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę zarządzanych nieruchomości. Nie boimy się nowych wyzwań, a nasze działania polegają na innowacyjnym podejściu do rozwiązania zaistniałych problemów. Naszym atutem jest pełna dyspozycyjność kadry pracowniczej, co jest szczególnie istotne w przypadku wystąpienia nagłych zdarzeń losowych (awarii).
Obecnie MABK sp. z o.o. zarządza:

  • komunalnym zasobem lokalowym tj.
    2 131 lokalami o łącznej powierzchni użytkowej 50 258,77 m2
  • Wspólnotami Mieszkaniowymi tj.
    2 826 lokalami o łącznej powierzchni użytkowej 132 607,45 m2
  • targowiskiem miejskim
  • cmentarzami komunalnymi
  • dworcem kolejowym